0

Toote detailid
Kategooria
Treeningjalatsid
Kaubamärk adidas
Suurus 38, 38 2/3, 39 1/3, 40 2/3, 42
Tootekood ADIM18624
Värv Tumeroosa

57.45

114.95 €

Lisa ostukorvi
Telli kohe ja saad kauba kätte juba 27. jaanuar
Pood 38.6
Mustamäe PopSport!-
Zeppelini PopSport!1
Keskladu-

Jooksujalatsite vahetalla tehnoloogia põhineb BOOST™ vahtmaterjal, mis ühendab endas varem vastuolulistena tundunud pehmendava ja vetruva toestuse soorituseelised. Erinevalt teistest vahtmaterjalidest on BOOST™ kerge ning temperatuurikindel, aidates seeläbi hoida kokku energiat. Energiat aitavad ära kasutada vahetallas olevad energiakapslid, mis salvestavad ja vabastavad energiat nii tõhusalt, et jooksja tunneb vahet juba jalatsi esmasel jalgapanekul. Adidase partneri BASF-i, maailma juhtiva keemiaettevõtte poolt väljatöötatud innovatsiooniprotsessi alusel graanulmaterjal sõna otseses mõttes õhatakse ja muundatakse seeläbi väikesteks energiakapsliteks, millest moodustatakse jalanõu eriline vahetald.

  • Õmblustevaba techfit™ pealispind vähendab võimalikku liikumisel tekkivat ärritust.
  • Mugav PU sisetald.
  • TORSION® SYSTEM tehnoloogia laseb jala kanna- ning pöialosal sõltumatult liikuda. Toestab pikivõlvi ning tagab jala loomulikuma rulluvuse. Jalanõu ja jalg töötavad kui üks tervik.
  • Äärmiselt vastupidav alustallamaterjal ADIWEAR™ tagab optimaalse haakuvuse igal pinnasel. Vastupidavam alustald = vastupidavamad jalatsid!