0

Toote detailid
Kategooria
Spordijoogid ja -toidud
Kaubamärk ICONFIT
Suurus 400 g
Tootekood IF177909

16.90

Lisa ostukorvi
Telli kohe ja saad kauba kätte juba 10. juuli
Pood
Mustamäe PopSport!2
Zeppelini PopSport!2
Keskladu3

Eestis toodetud populaarne ICONFIT BCAA 2:1:1 joogisegu.

Aitab kaasa lihaste arengule toites neid asendamatute aminohapetega

Vähendab lihasväsimuse teket treeningutel

Kirjeldus
ICONFIT – BCAA 2:1:1 – Eesti parima hinnaga BCAA 2:1:1. Kvaliteetne hargnenud ahelaga aminohapete kompleks, milles on enamikust konkureerivatest toodetest kõrgem aminohapete sisaldus.

BCAA hargnenud ahelaga aminohapetesse kuuluvad L-Leutsiin (2 osa), L-Isoleutsiin (1 osa) ja L-Valiin (1 osa). Tegemist on asendamatute aminohapetega, mida organism ise ei tooda ning neid tuleb omandada toidust. ICONFIT BCAA 2:1:1 on parim ja puhtaim kontsentreeritud aminohapete allikas.

ICONFIT BCAA on kvaliteetsem, kui enamus välismaiseid konkurente, sisaldades 100g toote kohta rohkem BCAA’d. BCAA kaitseb dieedi ajal lihasmassi, et kaalulangus toimuks rasva ja mitte lihaste arvelt.  Treeningul tunnevad enamus treenijaid BCAA mõju eriti trenni lõpupoole, kus lihased ei väsi nii ära võrreldes ilma BCAA kasutamiseta.

Maitsestatud variant sisaldab: BCAA 2:1:1 hargnenud ahelaga aminohapete kompleks (L-Leutsiin, L-Isoleutsiin, L-Valiin), Sidrunhape, maitse ja lõhnaained, päevalille letsitiin (0.8%), magusaine sukraloos.