0

Toote detailid
Kategooria
Spordijoogid ja -toidud
Kaubamärk ICONFIT
Suurus 400 g
Tootekood IF177919

12.50

14.95 €

Lisa ostukorvi
Telli kohe ja saad kauba kätte juba 27. jaanuar
Pood
Mustamäe PopSport!6
Zeppelini PopSport!9
Keskladu5+

ICONFIT Hydrolysed Collagen on ainus tõeline ja puhtaim kollageen pulbrina. Unusta kasutud kapslid, milles on vaid 0,4-0,8g kollageeni! Uuringud näitavad, et päevane soovitatav kogus on 10g kollageeni mis kaitseb liigeseid ja mõjub hästi nahale. Vello Vaher kasutab ise ja soovitab.

Tõeline kollageeni allikas, millest saab kätte 10g päevase koguse.

Purgis 40 päeva kogus! Toodetud looduslike protsesside abil ilma kemikaalideta!

Väldi olematu kollageenisisaldusega kalleid kapsleid kus 10g saamiseks vaja 13-20 kapslit päevas.

Lisa 10g (mõõdulusikas kaasas) päevas mahlale, toidule, smuutile või spordijoogile.

Kollageen on tähtsaim proteiin meie luudes ja liigestes andes neile elastsust ja vastupidavust. Lisaks on  kollageen tähtis naha ja kudede struktuuri moodustamisel, mis ümbritseb ja kaitseb meie elutähtsaid organeid ja  lihaseid.

Sportlased kogevad oma igapäevaelus eriti suuri koormuseid, mis mõjuvad pikemas perspektiivis negatiivselt liigestele. Suured koormused tekitavad ka märkimisväärselt kõrgema ohu osteoartriidi, liigsesevalude ja võimalike vigastuste tekkeks.

Tarbides päevas 10g hüdrolüüsitud kollageeni kaitsed oma liigeseid, luid ja lihaseid vigastuste eest. ICONFIT kollageen on puhtaimal võimalikul kujul ja peaaegu 100% puhas proteiin.

Sisaldab suures koguses tähtsaid aminohappeid arginiin (7,5%) ja glütsiin (22,4%), mis koostöös stimuleerivad kehas kreatiini tootmist ning aitavad sportlastel saavutada paremaid tulemusi. Lisaks aitavad kaasa kiiremale liigeste ja luude taastumisele.

Uuringud on tõestanud, et kollageeni tarbimine on kasulik naha elastsusele, vähendab kortsude teket ja niisutab nahka.

Kuigi naha jaoks kasutatakse kollageeni ka mitmetes kreemides siis kahjuks kollageen ei imendu sel viisil hästi ja jääb enamuses lihtsalt naha pinnale. Toiduga-joogiga tarbitav hüdrolüüsitud kollageen on aga kergesti ja kiiresti imenduv ja annab nahale maksimaalse tulemuse.

ICONFIT Hüdrolüüsitud Kollageen

ICONFIT Hüdrolüüsitud Kollageeni purgis on 400g (40 päeva jagu!) täiesti puhast loomset päritolu hüdrolüüsitud kollageeni pulbrilisel kujul. Soovitame iga päev 10g (mõõdulusikas kaasas) segada vabalt valitud toitudesse, jookidesse, smuutidesse või tarbida koos mõne soovitud spordijoogiga. Tegemist on maitselt suhteliselt neutraalse pulbriga, mis ei muuda märkimisväärselt toidu või joogi maitset.