0

Toote detailid
Kaubamärk SleepAngel
Mõõdud 50x60 cm
Sobivus
Unisex
Suurus 500 g
Tootekood JP3020109
Värv Valge

99.95

Lisa ostukorvi
Telli kohe ja saad kauba kätte juba 06. juuni
Pood
Mustamäe PopSport!1
Zeppelini PopSport!-
Keskladu-

Ideaalne neile, kes soovivad toekat ja keskmiselt pehmet patja. Sisu: 100% polüester mikrokiud (udusule alternatiiv). Padja vedelikukindel pind: 100% polüuretaan. Kanga alumine pool: 100% nailon. PneumaPure™ filter.

SleepAngel® kodupadjad

SleepAngel® kodusarjast leiad 3 erinevat patja – madala ja keskmise kõrgusega mikrokiud padjad ning mäluvahu sisuga padi. Tootesari, mille tootmise ja turustamise ainulitsents kuulub eestlastele, on üle maailma juba kuulus, kuid vajab Eestis veel tutvustamist. Tegemist on patenteeritud PneumaPure™ filtertehnoloogiaga, millel on tõestatud võime blokeerida mikroosakesi ning tänu millele jääb sisu ka peale kasutamist täiesti puhtaks, s.t. sisu ei saastu. Tutvu filtertehnoloogiaga täpsemalt allpool! SleepAngel® patjadega on läbi viidud mitmeid mikrobioloogilisi ja kliinilisi uuringuid nii Euroopas kui Ameerikas. Padjad on testitud Airmid Iirimaa ja Centexbel Belgia mikrobioloogia laborite poolt. Kliinilisi teste teostati The Hospital of St Bartholomew Londonis ja Turu Ülikooli Haigla Soomes. Peale mitmeid tõestusi kanti tootesari Euroopa Liidu 1. klassi meditsiiniseadmete registrisse. Mitmed tunnustused ja rohked testid annavad meile kindluse ning veendumuse padja maksimaalses headuses. Seega julgeme pakkuda sulle ostuga kaasa 2 aastase garantii! NB! SleepAngel™ barjääritoodete sarjas on lisaks patjadele ka tekid, madratsid, kattemadratsid, positsioneerid ja toestajad. Küsi julgesti täiendavat infot!

Kellele on SleepAngel® kodupadi mõeldud?

Une- ja kopsuarst dr Erve Sõõru soovitab SleepAngel tooteid kõikidele lastele ja täiskasvanutele ning eelkõige (tolmu)allergia ja astma käes kannatavatele inimestele. Samuti sobib igale kodukasutajale, kes peab lugu tolmulestavabast, mugavast ja vormi hoidvast uneinglist. Muuhulgas SleepAngel padi on sulle hea valik, kui:

 • esineb sagedast ninaverejooksu
 • armastad suu lahti magada, mistõttu esineb sülje voolamist
 • higistad palju

Mis vahe on SleepAngel® mikrokiud sisuga ja SleepAngel® mäluvaht sisuga patjadel?

SleepAngel® mikrokiud sisuga padi

 • ​Sisu: 100% polüester mikrokiud (udusule alternatiiv)
 • Padja vedelikukindel pind: 100% polüuretaan
 • Kanga alumine pool: 100% nailon
 • Keskmise kõrgusega padja sisukaal on 700 grammi
 • Madalama padja sisukaal on 500 grammi

SleepAngel® Premium mäluvaht sisuga padi

 • Sisu: pea järgi vormuv mäluvaht (memory foam)
 • Padja vedelikukindel pind: 100% polüuretaan
 • Kanga alumine pool: 100% nailon
 • Erineva kujuga
  • lame, seebikujuline padi, kõrgusega 11 cm
  • ergonoomiline kaelapadi, kanga pool väljas: madalam 6/10 cm ja kõrgem 8/12 cm

Võimalikud on erimõõtmete ja varieeruvate sisudega tellimused nii patjadele (sisu kas mikrokiud või mäluvaht), madratsitele (sh kahepoolne beebimadrats), kattemadratsitele kui tekkidele. Küsi julgesti!

Mis teeb SleepAngel allergiavaba kodupadja nii erakordseks?

SleepAngel™ on Eestis toodetud maailma puhtaim padi. Saame sulle julgesti väita, et padjal, mis sisaldab unikaalset PneumaPure filtrit, on tõestatud võime blokeerida

 • pisikuid
 • baktereid
 • allergeene
 • isegi viirusi

Mis on PneumaPure filter?

Kodukasutuseks sobivas allergiavabas padjas on unikaalne patenteeritud PneumaPure filter. Ainulaadne tehnoloogia ei lase mustusel, niiskusel, tolmulestadel ega haigusi levitavatel bakteritel padja sisse sattuda ja seda saastada. See aga ei vähenda padja mugavust ja pehmust. Filter tagab pideva puhta õhu ära- ja juurdevoolu, mis aitab säilitada sinu jaoks kõik kasutusmugavused. Samal ajal jääb padi seest puhtaks ka peale pidevat kasutamist!

SleepAngel allergiavaba kodupadja omadused:

 • Padja kangas on vedelikukindel ja plekke hülgav, samal ajal aga hingav ning seetõttu ei aja higistama.
 • Kokku sulatatud külgedega SleepAngel padjal puuduvad õmblused ja sellest tingitud augud.
 • Unikaalne PneumaPure™ filtritehnoloogia hoiab padja sisu puhtana ka peale pikaajalist kasutamist.
 • Õige kuju ja mugavus säilivad tänu filtri kaudu pidevale puhta õhu sisse ja välja liikumisele.
 • Allergiavabad padjad on äärmiselt lihtsalt puhastatavad.

Kuidas SleepAngel padjad puhtana hoida?

 • Padja puhastamiseks piisab sulle vaid puhtast niiskest lapist, millega kergelt padja pind üle tõmmata. Tee seda näiteks padjapüüri vahetamisel.
 • Vajadusel võid kasutada pesuvahendit tekkinud pleki eemaldamiseks ja veega üle uhtuda.
 • Patja võib ka desinfitseerida.
 • Ära pese patja pesumasinas ega puhasta keemiliselt.  Selleks ei ole vajadust ning see võib rikkuda filtrit ja ühtlasi siis ka kogu padja funktsiooni.
 • Garantii: 2 aastat

Eestlased turvavad maailma jalgrattaässade ja vutistaaride und.

Miks panevad maailmameister Alejandro Valverde ja teised Movistar Teami ratturid ning Šoti vutiklubi Glasgow Celticu mängijad õhtul pea Pärnus toodetud nutikale padjale?

Tipptasemel profitiimidele esitatakse palju kõikvõimalikke koostöösoove, kaugeltki mitte kõiki ei võeta jutule ja käed lüüakse üksnes nendega, kellel on midagi tõesti erilist pakkuda. Miks otsustasid 49-kordne Šotimaa meister Glasgow Celtic, jalgrattasõidu tippklubi Movistar Team ja maailma edetabelis kolmandat kohta hoidev Iirimaa ragbikoondis hakata kasutama SleepAngeli magamisvarustust? Mis asi on turvaline unekeskkond? Ja miks on padi registreeritud kui meditsiiniseade?

Eestlased võtsid iirlaste leiutise üle.

SleepAngeli kaubamärk kuulub Gabriel Scientific OÜ-le, mille osaniku ja tootearendusjuhi Lyane Lindi sõnul on sport ettevõtte jaoks uus ja põnev suund, kuid alguse sai kõik meditsiinist.

„Probleem, mida me lahendame, on haiglainfektsioon,” tutvustas Lind leiutise tausta ja saamislugu. „Praegu on esikohal vähk, aga ennustatakse, et aastaks 2050 võib haiglainfektsioon olla peamine surma põhjus. Lähed haiglasse mingi üsna lihtsa asjaga, näiteks põlve opereerima, aga võid sealt saada hoopis sellise bakteri, mida enam ei saa antibiootikumidega välja ravida. Probleem on selles, et 1980-ndatel lõpetati uute antibiootikumide arendamine ja nende liigse kasutamise tõttu on järjest rohkem resistentseid baktereid, mille vastu ei osata võidelda.”

Mis haiglates juhtub? Selgub, et üks väga suur ohufaktor on sealsed padjad ja muud pehmed pinnad, mis sobivad ideaalselt bakterite peidupaigaks. „Iiri teadlased uurisid seda. Kõvasid pindu saab lihtsasti desinfitseerida ja selleks on kindel protokoll, mida hoolikalt täidetakse. Ka padjapüüre pestakse ja vahetatakse. Aga padjasisud jäävad tihti pesemata. Kui läbi kanga sinna midagi sisse läheb, saavadki bakterid seal väga edukalt kasvada ning inimene võib padjast või madratsist endale haiguse külge saada,” selgitas Lind.

Nutikad iirlased otsustasid padja hermeetiliseks muuta, selleks kasutati vedelikukindlat kangast ja kõik küljed sulatati kokku, sest lukud ja nõelaaugud laseksid vedelikke ja baktereid läbi. Ent kui õhk ei saa patja sisse ja sealt välja liikuda, ei võta peaalune õiget kuju ega ole mugav. Selleks paigaldati padjale spetsiaalne nanopoorne PneumaPure filter, mis laseb õhku läbi, aga mitte mustust, tolmulestasid, baktereid ja viirusi. Iirlased tõid tootmise Eestisse, ent 2014. aastal hankisid eestlased endale tootmis- ja müügilitsentsi ning nüüdseks on Eesti, Iiri, Vene ja Soome firmadele kuuluv Gabriel Scientific OÜ omandanud kõik patendiõigused. Praegu toodetakse Pärnus peale patjade ka madratseid, tekke. Meditsiinitooteid müüakse 40 riigis. 

Miks eelistada SleepAngel patja?

1. Ainuke padi maailmas, mille sisemus ei saastu bakterite, viiruste, tolmulestadega.

2. SleepAngel patjade toestus, mugavus ja vormi säilimine aitab ennetada mitmeid valest kehahoiakust tekkida võivaid vaevusi. Eelkõige just kaela- ja seljavaluga seotuid.

3. Tippsportlased on väga tundlikud ja treeningprotsessis peab iga detail olema perfektselt paigas. Kogu treeningtöö võib olla asjatu, kui vähkred ebamugaval madratsil või padjal, korjad üles haigusi tekitavad viirused või bakterid.  Kosutav ja ohutu uni on ülitähtis! Seepärast reisivad sportlased maailmas ringi oma patjadega, et vältida üldkasutatavatest patjadest saadavat infektsiooni.

4. Kuna tavalised padjad saastuvad (mustuse, kehavedelike ja tolmulestadega) juba paari kuu jooksul, siis aastas peaks patju vahetama 4-6 korda. Patjade pesu ning vahetus koormab ja ohustab keskkonda.

5. SleepAngeli patju pole vaja vahetada mitme aasta jooksul, kokkuhoid on märkimisväärne. Väga tark on vaadata pikka perspektiivi, mitte lühiajalist materiaalset kasu. Investeering mugavusse, tervisesse ja keskkonda.

6. Hommikul ärkate puhanuna.

7. Parem taastumine ja sooritusvõime.