0

Toote detailid
Kaubamärk Polar
Tootekood MEBALANCEWHI

99.95

Lisa ostukorvi
Telli kohe ja saad kauba kätte juba 27. aprill
Pood
Kvartali PopSport!1
Mustamäe PopSport!1
Zeppelini PopSport!1
Viljandi PopSport!-
Kontori ladu1

Kaalujälgimine pole kunagi varem olnud nii lihtne. Kasuta Kaalu oma kehakaalu regulaarseks kontrollimiseks. Sinu Polari seade talletab andmed kaalu kohta ning on ühenduses tasuta Flow rakendusega. Püstita oma personaalne eesmärk Flow veebiteenuses ja aitame sul selle saavutada.

 

PÕHJALIK AKTIIVSUSE EESMÄRK

Seab kehakaalueesmärgi saavutamiseks personaalse päevase liikumise eesmärgi, mida uuendatakse automaatselt ning mis kuvatakse randmeseadmel.

 

KAUNIS KUJUNDUS

Polar Balance'i kaal on kujundatud igapäevast kasutust silmas pidades. Suur ekraan tagab kuvatavate numbrite hea loetavuse. Pritsmekindel klaasist kujundus kaunistab kodu ning annab motivatsiooni pikaks ajaks.

 

MITU KASUTAJAT

Jälgib kõikide pereliikmete kehakaalu. Kaalu saab kasutada kuni 10 inimest.

 

KAALUMUUTUSE JÄLGIMINE

Jälgi oma kaalu muutumist veebiteenuse ja rakenduse Polar Flow abil. Vaata, kuidas su kehakaal on aja jooksul muutunud ning kuidas su igapäevased tegevused ja harjumused seda mõjutavad.

 

KEHAMASSIINDEKS

Jälgi oma kehamassiindeksit (BMI) veebiteenuse ja rakenduse Polar Flow abil. Jälgi progressi, mis annab kehakaalu tõhusaks jälgimiseks vajalikku motivatsiooni.

 

JUHTMEVABA ÜHENDUSE ABIL SÜNKROONIMINE

Polar Balance'i kaal ühendub juhtmevaba ühenduse kaudu Bluetooth Smarti abil sinu Polari seadmega või mobiilirakendusega.