0

Toote detailid
Kaubamärk SleepAngel
Mõõdud 29x48x12 cm
Sobivus
Unisex
Suurus 605 g
Tootekood JP177992
Värv Valge

89.95

Lisa ostukorvi
Telli kohe ja saad kauba kätte juba 06. juuni
Pood
Mustamäe PopSport!1
Zeppelini PopSport!2
Keskladu2

SleepAngel® reisipadi

Patenteeritud ja Eestis toodetav SleepAngel® PneumaPure™ reisipadi on maailma puhtaim padi, mis pakub sulle turvalist mugavust, kus iganes sa ka ei viibiks.

Patenteeritud filtriga padja nii kattematerjal kui ka filter on vedelikukindlad ja koos moodustavad 100% barjääri mustuse ja mikroobide tungimise vastu padja sisusse – padi jääb ka pidevalt kasutades seest täiesti saastumata. Puhastatakse vaid reisipadja kattepinda. Padja sisuks on uue generatsiooni geel-poroloon, mis võtab pea all või taga just soovitud kuju ning on samal ajal piisavalt kaela ja selga toetav. SleepAngel® PneumaPure™ reisipadi on varustatud looduslikku kiudu sisaldavast pehmest materjalist püüriga ja pakendatud rullikeeratult mugavasse kaasaskantavasse nööriga sulguvasse vutlarisse.

SleepAngel reisipadi pakub sulle luksuslikku puhtust ja mugavust ka kõige ekstreemsemates tingimustes.

Kogu SleepAngel tootesari on kantud Euroopa Liidu 1. klassi meditsiiniseadmete registrisse. Mitmed tunnustused ja rohked testid annavad meile kindluse ning veendumuse padja maksimaalses headuses. Seega julgeme pakkuda sulle ostuga kaasa 2 aastase garantii!

NB! SleepAngel™ barjääritoodete sarjas on ka kodupadjad, tekid, madratsid, kattemadratsid, asendi- ja ratastoolipadjad. Küsi julgesti pakkumist!

Kellele on SleepAngel® reisipadi mõeldud?

Ükskõik, kus sa maailmas ka ei reisiks, oled sa alati ümbritsetud inimestest. Nad kõnnivad sinuga samal tänaval, istuvad samas ühistranspordis ja magavad samas hotellis. Kuid kas sa oled kunagi mõelnud kõikidele nendele inimestele, kes on maganud selles samas hotellitoas enne sind? Tõenäoliselt on sadu inimesi maganud sellel samal padjal, kuhu sinagi oma pea paned. Kuigi hotellid vahetavad ja pesevad regulaarselt padjapüüre, ei ole võimalik patju endid saastumise eest kaitsta. Asetades sellisele padjale oma pea, kus asuvad sinu kõige tundlikumad avad nagu silmad, nina ja suu, võid olla otseses kontaktis nähtamatute ”tegelastega”, kes on sinna jäetud eelnevate külastajate poolt. Hotellide padjad mitte ainult ei voha erinevatest mikroobidest, vaid need on ka tihtipeale ebasobivates suurustes ning ei toeta vajalikul määral sinu kaela ja selga.

Nüüdsest on aga võimalik neid riske ja ebamugavusi vältida. SleepAngel reisipadi on maailma kõige hügieenilisem ja luksuslikum padi. Kaasaegne filter tagab padja täieliku puhtuse ja sisuks olev uue generatsiooni geel-poroloon garanteerib selgroo õige asendi.  See tähendab igahommikust värskena ärkamist, et vastu astuda uuele päevale. See tähendab ka kosutavat und või head lõõgastust lennukis, matkaautos, kämpingus või kasvõi ootepaviljonis.

Maga alati puhta ja mugava padjaga, kus iganes sa ka ei viibiks. Maga SleepAngel reisipadjaga!

Millest koosneb SleepAngel® reisipadi ja mis on selle mõõdud?

 • ​Sisu: uue generatsiooni geel-poroloon
 • Padja vedelikukindel pind: 100% polüuretaan
 • Kanga alumine pool: 100% polüamiid
 • Padjapüür: 40% lüotsell, 58% polüester, 2% elastaan
 • Kott (vutlar): 95% polüester, 5% elastaan
 • Padja mõõdud koos püüriga: 29x48x12 cm, kaal 605 g
 • Padi kotti rullituna: D16x29 cm, kaal 690 g

Mis teeb SleepAngel allergiavaba reisipadja nii erakordseks?

SleepAngel reisipadi on valmistatud vedelikukindlast hingavast funktsionaalsest kangast, mille puhul ei pea bakterite, mustuse ja erinevate lekete pärast muretsema. SleepAngel reisipadi on koos mugava kaasaskantava kotiga, mis muudab padja kompaktseks ning kaasapakitavaks ka piiratud pagasiruumi korral.

 • pisikuid
 • baktereid
 • allergeene
 • isegi viirusi

Mis on PneumaPure filter?

Reisipadjas on unikaalne patenteeritud PneumaPure filter. Ainulaadne tehnoloogia ei lase mustusel, erinevatel leketel, tolmulestadel ega haigusi levitavatel bakteritel padja sisse sattuda ja seda saastada. See aga ei vähenda padja mugavust ja pehmust. Filter tagab pideva puhta õhu ära- ja juurdevoolu, mis aitab säilitada sinu jaoks kõik kasutusmugavused. Samal ajal jääb padi seest puhtaks ka peale pidevat kasutamist!

SleepAngel allergiavaba reisipadja omadused:

 • Padja kangas on vedelikukindel, kuid samal ajal hingav ega aja higistama.
 • Kokku sulatatud külgedega SleepAngel padjal puuduvad õmblused.
 • Unikaalne PneumaPure™ filtritehnoloogia hoiab padja sisu puhtana ka peale pikaajalist kasutamist.
 • Õige kuju ja mugavuse tagab läbi filtri õhu sisse- ja väljaliikumine.
 • Allergiavabad padjad on äärmiselt lihtsalt puhastatavad.
 • Padi on varustatud looduslikku kiudu sisaldava pehme püüri ja reisimise jaoks kaasaskantava kotiga.

Kuidas SleepAngel reisipadi puhtana hoida?

 • Padja puhastamiseks piisab sulle vaid puhtast niiskest lapist, millega padjapüüri vahetamisel kergelt padja pind üle tõmmata.
 • Ära pese patja ennast pesumasinas ega keemilise puhastuses! Sedasi võid rikkuda filtrit ja ühtlasi ka padja funktsiooni.
 • Vajadusel võid padja üle uhada pesugeeli ja duššiga, samuti vajadusel desinfitseerida alkoholiga.
 • Puuvillasest kangast padjapüüri ja vutlarit(kotti) võid pesta pesumasinas 40-kraadise temperatuuriga.

 

Eestlased turvavad maailma jalgrattaässade ja vutistaaride und.

Miks panevad maailmameister Alejandro Valverde ja teised Movistar Teami ratturid ning Šoti vutiklubi Glasgow Celticu mängijad õhtul pea Pärnus toodetud nutikale padjale?

Tipptasemel profitiimidele esitatakse palju kõikvõimalikke koostöösoove, kaugeltki mitte kõiki ei võeta jutule ja käed lüüakse üksnes nendega, kellel on midagi tõesti erilist pakkuda. Miks otsustasid 49-kordne Šotimaa meister Glasgow Celtic, jalgrattasõidu tippklubi Movistar Team ja maailma edetabelis kolmandat kohta hoidev Iirimaa ragbikoondis hakata kasutama SleepAngeli magamisvarustust? Mis asi on turvaline unekeskkond? Ja miks on padi registreeritud kui meditsiiniseade?

Eestlased võtsid iirlaste leiutise üle.

SleepAngeli kaubamärk kuulub Gabriel Scientific OÜ-le, mille osaniku ja tootearendusjuhi Lyane Lindi sõnul on sport ettevõtte jaoks uus ja põnev suund, kuid alguse sai kõik meditsiinist.

„Probleem, mida me lahendame, on haiglainfektsioon,” tutvustas Lind leiutise tausta ja saamislugu. „Praegu on esikohal vähk, aga ennustatakse, et aastaks 2050 võib haiglainfektsioon olla peamine surma põhjus. Lähed haiglasse mingi üsna lihtsa asjaga, näiteks põlve opereerima, aga võid sealt saada hoopis sellise bakteri, mida enam ei saa antibiootikumidega välja ravida. Probleem on selles, et 1980-ndatel lõpetati uute antibiootikumide arendamine ja nende liigse kasutamise tõttu on järjest rohkem resistentseid baktereid, mille vastu ei osata võidelda.”

Mis haiglates juhtub? Selgub, et üks väga suur ohufaktor on sealsed padjad ja muud pehmed pinnad, mis sobivad ideaalselt bakterite peidupaigaks. „Iiri teadlased uurisid seda. Kõvasid pindu saab lihtsasti desinfitseerida ja selleks on kindel protokoll, mida hoolikalt täidetakse. Ka padjapüüre pestakse ja vahetatakse. Aga padjasisud jäävad tihti pesemata. Kui läbi kanga sinna midagi sisse läheb, saavadki bakterid seal väga edukalt kasvada ning inimene võib padjast või madratsist endale haiguse külge saada,” selgitas Lind.

Nutikad iirlased otsustasid padja hermeetiliseks muuta, selleks kasutati vedelikukindlat kangast ja kõik küljed sulatati kokku, sest lukud ja nõelaaugud laseksid vedelikke ja baktereid läbi. Ent kui õhk ei saa patja sisse ja sealt välja liikuda, ei võta peaalune õiget kuju ega ole mugav. Selleks paigaldati padjale spetsiaalne nanopoorne PneumaPure filter, mis laseb õhku läbi, aga mitte mustust, tolmulestasid, baktereid ja viirusi. Iirlased tõid tootmise Eestisse, ent 2014. aastal hankisid eestlased endale tootmis- ja müügilitsentsi ning nüüdseks on Eesti, Iiri, Vene ja Soome firmadele kuuluv Gabriel Scientific OÜ omandanud kõik patendiõigused. Praegu toodetakse Pärnus peale patjade ka madratseid, tekke. Meditsiinitooteid müüakse 40 riigis. 

Miks eelistada SleepAngel patja?

1. Ainuke padi maailmas, mille sisemus ei saastu bakterite, viiruste, tolmulestadega.

2. SleepAngel patjade toestus, mugavus ja vormi säilimine aitab ennetada mitmeid valest kehahoiakust tekkida võivaid vaevusi. Eelkõige just kaela- ja seljavaluga seotuid.

3. Tippsportlased on väga tundlikud ja treeningprotsessis peab iga detail olema perfektselt paigas. Kogu treeningtöö võib olla asjatu, kui vähkred ebamugaval madratsil või padjal, korjad üles haigusi tekitavad viirused või bakterid.  Kosutav ja ohutu uni on ülitähtis! Seepärast reisivad sportlased maailmas ringi oma patjadega, et vältida üldkasutatavatest patjadest saadavat infektsiooni.

4. Kuna tavalised padjad saastuvad (mustuse, kehavedelike ja tolmulestadega) juba paari kuu jooksul, siis aastas peaks patju vahetama 4-6 korda. Patjade pesu ning vahetus koormab ja ohustab keskkonda.

5. SleepAngeli patju pole vaja vahetada mitme aasta jooksul, kokkuhoid on märkimisväärne. Väga tark on vaadata pikka perspektiivi, mitte lühiajalist materiaalset kasu. Investeering mugavusse, tervisesse ja keskkonda.

6. Hommikul ärkate puhanuna.

7. Parem taastumine ja sooritusvõime.