Jalgpall adidas FIFA World Cup 26™ Trionda League kinkekarbiga
adidas FIFA World Cup 26™ Trionda League on kvaliteetne jalgpall treeninguteks, võistlusmängudeks ja aktiivseks vaba aja veetmiseks. Pall ühendab 2026. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste silmapaistva kujunduse, vastupidava konstruktsiooni ja hea pallikontrolli.
Trionda disain on inspireeritud kuulsast „la ola” staadionilainest ning sümboliseerib kolme FIFA World Cup 26™ korraldajariiki – Ameerika Ühendriike, Kanadat ja Mehhikot. Valgel taustal põimuvad sinised, punased ja rohelised detailid, mis annavad pallile efektse ja kiiresti äratuntava välimuse.
Tekstuurse pinnaga TPU-kate parandab haarduvust ja pallikontrolli. Trionda League sobib mängijale, kes soovib tavalisest harrastuspallist kvaliteetsemat ja täpsemat palli nii treeningutele kui ka mängudeks. Pall on pakitud ametliku kujundusega kinkekarpi, mistõttu sobib see hästi ka kingituseks või jalgpallikollektsiooni täiendamiseks.
Toote omadused
• FIFA World Cup 26™ ametlik kujundus – inspireeritud turniiri kolmest korraldajariigist
• Tekstuurse pinnaga TPU-kate – tagab hea puute ja pallikontrolli
• League-taseme jalgpall – sobib treeninguteks ja mängudeks
• Vastupidav konstruktsioon – mõeldud regulaarseks kasutamiseks
• Silmapaistev värvilahendus – valge, sinise, punase ja rohelise kombinatsioon
• Kinkekarp komplektis – hea kingitus jalgpallurile või jalgpallifännile
• FIFA Quality sertifikaat – pall vastab FIFA kvaliteedinõuetele
Tehnilised andmed
Kaubamärk: adidas
Mudel: FIFA World Cup 26™ Trionda League Ball Box
Tootekood: JD8045
Materjal: termoplastiline polüuretaan ehk TPU
Pind: tekstuurne ja lamineeritud
Värvus: valge / sinine / punane / roheline
Kasutusala: treeningud, mängud ja vabaajakasutus
Pakend: ametliku kujundusega kinkekarp
adidas Trionda League jalgpall kinkekarbiga on suurepärane valik jalgpallurile, kes hindab head pallikontrolli, vastupidavust ja FIFA World Cup 26™ ametlikku disaini. Efektne kinkekarp muudab palli sobivaks sünnipäeva-, jõulu- või turniirikingituseks.
Täispumpamisel kasuta niisutatud pallinõela.







