0

Populaarsed dressid

 

Tänavamoes on aina rohkem kanda kinnitama hakanud dresside kandmine. Varasemalt olid dressipüksid ja dressipluusid mõeldud eelkõige sportimiseks, nüüdseks on trendid liikunud edasi ja dresse kantakse vaba aja veetmisel, poes käies ja tööd tehes. Trendide muutumine on igati mõistetav, dressipükste ja -pluuside stiilid on väga universaalsed ning neid annab kombineerida peaaegu igasuguse tegevusega. Popsport.ee lehel on lai valik erinevaid dressipükse ja dressipluuse, millega saad end vabalt ja mugavalt tunda, nähes samal ajal välja stiilne ning trendikas.

 

Kui otsid meeste dressipükse siis vaata siia: Meeste dressipüksid
Laste dressipüksid leiad siit: Laste dressipüksid

 

Kuna dressipüksid on niivõrd populaarseks muutunud, on disainerid välja mõelnud mitmeid erinevaid stiile, lõikeid ja mustreid.

Kuidas leida endale sobivad dressipüksid?

 

Dressipükste valikul on  mõned põhitõed, mida võiksid järgida. Seda selleks, et Sul oleks võimalikult mugav ja samas näeksid ka hea välja. Digitaliseeruvas maailmas on kiusatus kõike internetist tellida, sest see on tehtud niivõrd mugavaks. Riideid soetades oleks vajalik neid eelnevalt selga proovida, kuna me oleme kehatüübilt ja -ehituselt erinevad ja see mis sobib ideaalselt sõbrale või sõbrannale, ei pruugi Sinu jaoks olla mugav ega praktiline. Dressipükse kaupluses proovides järgi neid nõuandeid ning mugavad ja stiilsed dressipüksid leiad ilma suurema vaevata.

Kuidas valida Sulle sobivad dressipüksid:

  • Säärte juurest võiks lõige olla kitsenev, kuid jalgevahe ja reite ümbert veidi suurem ja lõdvem;
  • Elastne vöökoht ja sääreavad teevad kandmise mugavaks;
  • Dressipüksid peavad olema ka praktilised, seega veendu, et need ei oleks liiga pingul ja ümber ja ei piiraks liigselt Sinu liikumist;
  • Vali klassikaline ja lihtne toon, nagu hall, must või tumesinine, minimaalsete lisadetailidega.

Dressipükse kandes pööra tähelepanu ka oma jalanõudele. Tahes-tahtmata toob dressipükste kandmine esile Sinu jalanõude valiku. Kuid ära muretse, sobivad jalatsid leiad mugavalt popsport.ee lehelt: https://www.popsport.ee/mehed-vabaajajalatsid / ja https://www.popsport.ee/naised-vabaajajalatsid.

 

Dresside mitmekülgne valik

 

Dressipükste tegumoed on samuti erinevad. Põhiline stiil tänapäeval on alt kitsenevad ning sääre juurest kummiosaga dressid. Leidub ka sirge lõikega pükse, mis võivad mõne jaoks olla mugavamad - https://www.popsport.ee/dressipuksid-umbro-donovan-vatiiniga-must või https://www.popsport.ee/dressipuksid-umbro-piper-w-pluss-suurus-must. Samuti on valikus erinevast materjalist dressid. Kui vajad soojemaid dressipükse, siis jälgi, et vooder oleks fliismaterjalist, kuna need hoiavad hästi sooja ka külmema ilmaga. Õhematel pükstel ei ole eraldi voodrit ning need sobivad ideaalselt soojemate ilmadega kandmiseks. Vihmaste ilmade jaoks on olemas ka kilesest materjalist dressipükse, mis peavad liigse niiskuse kinni. Sportimiseks on loodud spetsiaalsest vetthülgavast materjalist, mis aitab treeningu ajal kuivana püsida.

Dresse valides tuleks eelistada ühevärvilisi ja minimaalsete kaunistustega mudeleid, sest neid on lihtne kombineerida erinevate jakkide ja pluusidega. Näiteks sellised klassikalised Nike dressipüksid https://www.popsport.ee/dressipuksid-nike-w-ncw-essent-flc-mr-crgo-must on ideaalse aegumatu stiiliga ning neid annab sobitada erinevate tegevustega – sportimine, vaba aja veetmine, töö tegemine. Dressipükste juurde võiks kohe välja valida ka sobiva dressipluusi. Dresside komplekt on hea lihtne riietus, mille saad mugavaks asjaajamiseks selga panna. Dressipluusi valikul kehtivad samad reeglid ehk tegumood võiks olla ühetaoline ning seljas peab see olema mugav. Popspordi valikust leiad näiteks sellise naiste tumepunase Nike dressipluusi https://www.popsport.ee/dressipluus-nike-w-nsw-essntl-crew-flc-tumepunane või meestele halli värvi Adidase dressipluusi https://www.popsport.ee/adidas-hb0578. Samuti on võimalik soetada kohe dresside komplekt, millega näed eriti silmapaistev ning eriline välja - https://www.popsport.ee/adidas-hc5909.

Kui soovid soetada omale kauakestva ja aegumatu stiiliga dressipüksid, vaata Popsport.ee lehele. Kõik meie valikus olevad dressipüksid ja dressipluusid on kõrge kvaliteediga ning vastupidavad. Astu kindlasti läbi ka meie Tartu kauplusest, kus saad enne ostu sooritamist dresside mugavuses veenduda ning vajadusel neid ka selga proovida.

Filtreeri tooteid
Suurus
Kaubamärk
Sobivus
Värv