0

Toote detailid
Kategooria
Kardioseadmed, jõusaalipingid
Kaubamärk Toorx
Värv Must
Tootekood GYMTMWPAD

594.95

699.95 €
Lisa ostukorvi
E-poe hinnad võivad erineda hindadest tavakauplustes
Telli kohe ja saad kauba kätte juba 20. juuni
Tasuta transport alates 100€
Pood
Mustamäe PopSport!-
Zeppelini PopSport!-
Kontor / ladu4

Kõigile, kes tahavad liikuda, kuid puudub piisav vaba aeg. Gymstick WalkingPad Treadmill on õhuke, väike ja kokkukäiv. Kerge tuua televiisori ette ja peale treeningut tagasi voodi alla lükata. 

Pikka aega istumine avaldab kehale koormust ning lihased ei saa piisavalt tööd. Innovatiivne ja moderne Walking Treadmill kontorisse, on suurepärane lahendus, kui soovid investeerida oma töötajate heaolusse ja tervisesse. Moderne disain on kombineeritud mitmekülgsete funktsioonidega.

Jooksurajal kõndimine tõstab töö kvaliteeti, sest hoiab meele erksana!

Gymsticki WalkingPad Treadmill arendab alakeha lihaseid, kiirendab verevarustust ja suurendab energiakulu. Funktsioonide kiireks ja kergeks vahetamiseks on seadeldisega kaasas pult. Lisaks on jooksurada võimalik ühendada ka mobiilirakendusega mille kaudu näeb aega, kiirust, kaugust, kalorite kulu ja samme.

WalkingPad Treadmill mahub lihtsalt töökeskkonda, sest on kompaktne ja kerge. Paremaks hoiustamiseks käib seade keskelt kokku.

Maksimaalne kasutaja kaal on 100 kg.

Seadme mõõdud: 143.2 x 54.7 x 129 cm.

Seadme kaal: 31 kg.

Seadmega on kaasas pult.

Mobiilirakendus.

Minimaalne kiirus 0.5km/h ja maksimaalne 6km/h.

Lapselukk.

Kaitse ülekuumenemise eest.

Toode rõhub lihtsusele seega koosneb peamiselt alumiiniumraamidel jalutusrajast ning elementaarset infot kuvavast LED ekraanist.

Alumiiniumist raam on uskumatult tugev ning kerge. Tänu materjali kergusele ning kokku voltimise omadustele, on toode väga lihtsasti käsitletav. Manööverdamisele aitab kaasa ka esipaneeli sisse ehitatud väikesed rattad. Hoiustamine on imelihtne, sest toode on kokku panduna ainult 0.5 m2.

JUHTIMINE

Toodet kontrollib väike pult, mis mahub vabalt taskusse. Puldil on start/stop, kiiremaks/aeglasemaks ja režiimi vahetamise nupud. Jooksulindi telefoniga ühendades saab näha ka statistikat ja treeningute aruannet.

KAKS REŽIIMI

Walking Treadmill jalutusrajal on kaks erinevat treeningrežiimi. Üks on puldi abil kiiruse reguleerimine ja teine on patenteeritud režiim, mis automaatselt kohaneb jalutaja kõndimiskiirusega.

KOMPLEKTI KUULUB

Jooksurada jalutamiseks

Pult

Laadija ja juhe

Võti