0

Pole olemas halba ilma – on vaid vale riietus!

Eesti karges kliimas ei saa üle ega ümber soojade riiete muretsemisest. Erinevates veebipoodides on valikus tohutult erinevad joped, parkad, jakid ja palju muud. Heitlik Eesti talv võib ette tuua nii külmemaid kui ka soojemaid ja vihmaseid ilmasid. Seetõttu vajad üleriiet, mis oleks vastupidav igasugustes ilmastikuoludes tagades kandjale sooja ja mugava olemise.

Lähiaastatel on välja vahetunud vanad head sulejoped ning moodi on tulnud parkad. Trendide muutus on igati mõistetav - parkad on lihtsalt niivõrd universaalsed ja samas ka vastupidavad igale ilmale. Parkad sobivad nii meestele kui naistele, noortele ja vanadele, sest on stiili poolest väga multifunktsionaalsed. Samuti on parka võrreldes tavapärase jopega pikem ning sa ei pea kartma oma selja külmetamist. Samuti on parkadel üldjuhul suured soojad kapuutsid ja taskud, kuhu võtmed, rahakott ja telefon mahuvad hõlpsasti ära.

 Parkad ja Joped

Trendika ja mõnusa parka soetamine ei ole raske ülesanne, sest Popspordi valik on niivõrd mitmekesine. Enne ostu sooritamist küsi endalt, kui soe parka peaks olema, milline värv ja mudel on meelepärane ja millistes tingimustes sa seda kandma hakkad. Valikut tehes tuleb kindlasti meeles pidada ka sooja- ja veepidavust. Suletäidis on soojem kui sünteetiline materjal, kuid sünteetika kannatab paremini niiskust. Siinkohal võta valikut tehes arvesse enda individuaalsed vajadused. Kui liigud enamjaolt autoga, võib liiga soe üleriie kujuneda nuhtluseks, valdavalt jala või ühistransporti kasutades on soojapidavus aga esmatähtis. Poes valikut tehes vaata kindlasti üle jope või parka küljes olevad sildid, mis tavapäraselt sisaldavad olulist infot materjali, soojapidavuse ja veekindluse kohta.

Parkad, joped

Tasub ka meeles pidada, et parkad võivad olla nii õhemad kui paksemad. Õhemad on head just sügiseks-kevadeks, kus miinuskraadid pole veel võimu võtnud, kuid soovid ilmastikukindlat riietust. Parka puhul on hea ka selle universaalne välimus, võid sellega käia metsas matkamas või linnas jalutamas olles samal ajal moodne ning trendikas.

Mida rohkem Sa liigud, seda rohkem peab jope olema hingav. Hingavus näitab mitu grammi ruutmeetri kohta ööpäevas kangas veeauru läbi laseb ja tähistatakse tavaliselt g/m²/24h. Talviseks ajaks parka või jope valimisel peaks hingavuse näitaja olema vähemalt 6000 g/m²/24h. Vetthülgavus ja veekindlus on kaks täiesti erineva tähendusega mõistet. Vetthülgav materjal tähendab, et kangas on vastupidav kergemale vihmasabinale või lörtsile. Veekindlust mõõdetakse millimeetrites ja veekindel väliriierus peab vastu tugevale sajule või pikemalt vihma käes olemise. Veekindluse näitaja võiks meie kliimas alata 3000-5000 millimeetrist.

Parkad ja joped

 

Talvel kanname parkat või jopet igapäevaselt, mis tähendab, et see peab olema kvaliteetne. Kui peale paarikordset kandmist kangas rebeneb või luitub ning vaja on uus osta, tekib jälle lisakulu, mida oleks võinud korrektse eeltööga vältida lehel on lai valik erinevatele stiilidele sobivaid parkasid nii meestele, naistele kui ka lastele.

Üks hea ja kvaliteetne üleriie on investeering aastateks, sest hoiab Sind soojas, on seljas mugav ning peab vastu ka kõige karmimale tuulele, tuisule ja vihmale. Selleks, et oleksid talvel hästi hoitud, pöördu meie veebipoodi https://www.popsport.ee/mod_search_q___?q=parka. Kõik meie valikus olevad Didriksonsi, Five Seasonsi, Nike, Adidase, Luhta, Icepeaki, Rukka, Tom Tailori parkad ja joped on kõrge kvaliteediga ning vastupidavad igale ilmale. Astu kindlasti läbi Popspordi kauplusest Tartu Zeppelini keskuses ja proovi parkasid kohapeal peegli ees.

Filtreeri tooteid
Suurus
Kaubamärk
Sobivus
Värv