0

Ideaalne kooslus kaalu langetamiseks ning ka tervise tugevdamiseks on piisavas koguses liikumise ning jõuharjutuste kombineerimine. Kodusteks treeningvahenditeks võiks soetada mõned hantlid ja venituslindid. Käesolevas artiklis toomegi välja hantlite kasutuseelised ning aitme Sul välja valida just endale sobivad.

Kui soovid kodus efektiivselt trenni teha on hantlid ideaalne valik, sest nendega on võimalik treenida peaaegu igat lihasgruppi. Erinevalt suurtest trenažööridest ja jooksulintidest on hantlid väga kompaktsed ning ei jää väiksemas elamises ette. Hantlitega treenimine sobib nii algajatele kui ka kogenud trennihuvilistele just nende universaalse kasutusviisi ning erinevate raskusastmete tõttu

Valiku tegemine

  •  Stuudiohantlid on peamiselt kasutuses rühmatreeningutes. Neid leiab erinevates värvitoonides ning üldjuhul on nad kaetud kummist materjaliga. Erinevat värvi on nad seetõttu, et lihtsam oleks eristada erinevate raskustega hantleid. Popsport valikust leiad sellised: https://www.popsport.ee/hantel-gymstick-studio-dumbbell-5kg.
  •  Ketastega hantlid on suurepärane valik neile, kes ei soovi soetada palju erinevate raskustega hantleid, sest ketastega on võimalik reguleerida vaid ühe hantlipaari raskuseid vastavalt vajadusele. Popsport valikust leiad sellised: https://www.popsport.ee/reguleeritav-hantel-tunturi-10kg.

 Lisaks eelnevalt väljatoodud erinevatele hantlitüüpidele, tehakse neid veel erinevatest materjalidest:

  •  Metallist on väga tugevad ja vastupidavad.
  • Kummist sobivad ideaalselt nii kodus kui ka jõusaalis kasutamiseks, sest hantlite peal olev kummist kiht kaitseb nii Sind kui ka Sinu põrandat.
  • Uretaanist on tugevamad kui kummist hantlid nind kasutamisest tulenevad iluvead ei ole niivõrv nähtavad.
  • Kuuetahulised ehk hexagon on tavaliselt tehtud odavamast materjalist ning nagu ka nimi ütleb on need kuuetahulised, mistõttu ei veere nad põrandale asetades ära.

Popspordi valikust leiavad sobivad hantlid nii kodused trennihuvilised kui ka suuremate jõusaalide omanikud, sest pakume oma valikus lisaks ükikutele hantlitele ka hantlite komplekte ja riiuleid: https://www.popsport.ee/hantliriiul-gymstick-2-layer-rack-for-dumbbells. Oled Sa noor või vana, algaja või lausa personaaltreener, järjepidev ning oskuslik trenn on kasuks kõigile. Juhu, kui Sa ei soovi kulutada sadu eurosid aastas jõusaali peale, saad Popsport.ee veebipoest soetada endale hantlid ning lisaks ka muud treeningvarustust, sest trenni saab väga mugavalt teha ka omaenda kodus. Sinu poolt vaja on vaid piisavalt tahtejõudu ja motivatsiooni, meie poolt on treeningvahendid. Seega ära lükka trenniga alustamist järgmise esmaspäeva peale - alusta kohe! Juhul, kui jääd valiku tegemisega hätta, võta julgelt ühendust meie klienditoega, kes Sind suurima hea meelega abistab.

 

Filtreeri tooteid
Suurus
Kaubamärk
Värv