0

Toote detailid
Kaubamärk Rucanor
Spordiala
Võimlemine & Jooga
Fitness & jõusaal
Tootekood 29682201
Värv Must

32.95

Lisa ostukorvi
Telli kohe ja saad kauba kätte juba 17. august
Pood
Mustamäe PopSport!-
Zeppelini PopSport!-
Keskladu-

Massaažirull Rucanor - massaaživahend lihaste paremaks hooldamiseks ja lihaspingete vähendamiseks. Rull on 33.5cm pikk ning 14cm läbimõõduga. 

Rull on disainitud vastupidavaks, et taluda suurt koormust ja mitmeid kasutusaastaid. Tavalised vahtrullid lähevad aja jooksul pehmeks ning ei anna enam soovitud tulemust. Rull on tehtud vastupidavast materjalist. Võrreldes sarnaste toodetega, ei muutu selle struktuur ajajooksul pehmeks, seetõttu sobib see nt spordisaalidesse ja muudesse suure kasutusintensiivusega kohtadesse!

Õigel kasutamisel on massaažirull parim abivahend leevendamaks lihaspingeid raskesti venitatavatel kohtadel, milleks on näiteks reie välisküljed ja säärepealsed lihased. Massaažirull on väga tõhus vahend ala- ja ülaselja pingete leevendamiseks, kuna pelgalt venitamine ei pruugi nende piirkondade puhul aidata.

Body Roller on mõeldud eelkõige spordiga tegelevatele inimestele aidates kaasa lihaspingete vähendamisele, kiiremale taastumisele ning vigastuste ennetamisele.

Kasutamine:
Asetage massaažirull siledale ning soovitatavalt pehmemale pinnale (toote eluea pikendamiseks) ning rullige vastavat piirkonda edasi-tagasi pikkade liigutustega. Alustage massaaži valu tegeva piirkonna lähedalt.