0

Toote detailid
Kaubamärk Polar
Tootekood MEA300HRBLK
Värv Must

109.95

159.95 €

Pood
Mustamäe PopSport!-
Zeppelini PopSport!-
Viljandi PopSport!-
Keskladu-

Smart Coaching:

 

AKTIIVSUSLOGI

Seade näitab sulle, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, ja annab praktilisi näpunäiteid päevase aktiivsuse sihi saavutamiseks.Lisateave ›

KASU AKTIIVSUSEST

See funktsioon jälgib sinu aktiivsust kogu päeva, nädala ja kuu vältel ning näitab, kuidas aktiivsus aitab sul tervena püsida.Lisateave ›

NUTIKAD KALORID

Annab sulle täpselt teada, kui palju kaloreid sa põletasid.Lisateave ›

SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE TSOONID

Intensiivsuse hõlpsaks valimiseks ja jälgimiseks ning südame löögisagedusel põhinevate treeninguprogrammide kasutamiseks. Südame löögisageduse vaiketsoonid on jagatud su maksimaalse südame löögisageduse põhjal: väga kerge (50–60% HRmax), kerge (60–70% HRmax), keskmine (70–80% HRmax), raske (80–90% HRmax) ja maksimaalne (90–100% HRmax).

ENERGYPOINTER

Annab selged juhised kiiremini vormi saamiseks. Eeldab Polar H7 olemasolu. Lisateave ›

KASU TREENINGUST

Motiveeriv tagasiside kohe pärast treeningut. Eeldab Polar H7 olemasolu. Lisateave ›

SÜDAME LÖÖGISAGEDUS TREENINGU AJAL

Näitab treeningu ajal praegust südame löögisagedust vaid ühe nupuvajutusega. Eeldab Polari vööanduri H7 olemasolu.

FÜÜSILISE VÕIMEKUSE TEST

Polari füüsilise võimekuse test mõõdab sinu aeroobset võimekust puhkeasendis vaid viie minutiga. Tulemus hindab sinu maksimaalset hapnikutarbimist (VO2max). Füüsilise võimekuse testimine annab motivatsiooni ja inspiratsiooni treeningute alustamiseks, jätkamiseks või intensiivsemaks muutmiseks.Lisateave ›Funktsioonid:


ÖÖPÄEVARINGNE AKTIIVSUSE JÄLGIMINE

Jälgib su päevast aktiivsust erinevatel intensiivsustasemetel ning näitab tehtud samme, läbitud teepikkust ja põletatud kaloreid.


SÜDAME LÖÖGISAGEDUS

Kasutades koos Polari vööanduriga H7 mõõdetakse su igat südamelööki ja antakse teada, kas põletad peamiselt rasvu või parandad oma võimekust. Kõige täpsema kalorite põletamise tulemuse annab südame löögisagedusel põhineva treeningu korral.


NUTIKAD KALORID

Annab sulle täpselt teada, kui palju kaloreid sa põletasid. Individuaalne algoritm põhineb sinu andmetel: kaalul, pikkusel, vanusel, sool ja treeningu raskusel.


FÜÜSILISE VÕIMEKUSE TEST

Annab sinu võimekuse paranemisest täpse ülevaate, mõõtes puhkeolekus su aeroobset võimekust ja hinnates su maksimaalset hapnikutarbimist.


UNI

Jälgib automaatselt su une kestust ja kvaliteeti. Lisateavet unemustrite kohta leiad Polar Flow veebiteenusest ja rakendusest.


VAHETATAVAD RANDMEPAELAD

Erksavärvilisi randmepaelu saab hõlpsalt vahetada, nii et need peegeldaksid su tuju ja stiili. Valikus on järgmised värvitoonid: valge, must, roosa, kollane, sinine ja hall.


VIBREERIV PASSIIVSUSHOIATUS

Seade tuletab iga 55 istutud minuti järel sulle vibreerides meelde, et on aeg end veidi liigutada, ja aitab sul teha igapäevaseid aktiivseid puhkepause.


Andmed:


MÕÕTMED

Kaal 48 g
Paksus 12,7 mm


TEHNILINE

Veekindel (30 m)
Laetav aku
Aku kestvus kuni 4 nädalat
Mälumaht kuni 60 päeva (päevase aktiivsuse jälgimise ja igapäevase ühetunnise treeningu korral)


ÜHENDUVUS

Bluetooth® Smart muudab Polar Flow rakendusega juhtmevaba sünkroonimise lihtsaks
Laadimise ja andmete sünkroonimise võimalus spetsiaalse USB-kaabliga PC ja Mac arvutitesse Polar FlowSync abil
Polar Flow veebiteenuse kasutamise võimalus Mac-arvutis opsüsteemis OS X 10.6 või uuemas versioonis ja PC-arvutis opsüsteemis Windows XP, 7 ja 8
Uuendatav tarkvara
Polar Flow rakenduses hiina-, hispaania-, hollandi-, inglise-, itaalia-, jaapani-, norra-, poola-, portugali-, prantsuse-, rootsi-, saksa-, soome-, taani- ja venekeelne kasutajaliides